Carian Direktori

Nama Pegawai Unit   Reset


Name Position Unit Email Phone
Encik Zulkefli Amin Bin Mat Jusoh @ Yusof Pengarah Pertanian Negeri Perlis Pejabat Pengarah zulkipeli@doa.gov.my 04-9384466
Encik Low Wei Han Timbalan Pengarah Pertanian Operasi Pejabat Pengarah lwhan@doa.gov.my 04-9384466
Sharifah Azzuwani binti Syed Intan Pegawai Pertanian Holtikultur Hortikultur azzuwani@doa.gov.my 04-9384466
Marzia binti Mat Zain Pegawai Pertanian Biosekuriti Dan Tumbuhan Pengawasan / Peramalan marzia@doa.gov.my 04-9384466
Jamnah binti A. Rahman Pegawai Pertanian PTIF PTIF jamnah@doa.gov.my 04-9384466
Mohd Nizam b Abd Aziz Pegawai Pertanian Daerah Pegawai Pertanian Daerah 1 mdnizam@doa.gov.my 04-9384466
Nasrul Akram Othman Ketua Seksyen Pemantauan , Penilaian Dan Teknologi Maklumat Pemantauan dan Gis nasrul@doa.gov.my 04-9384466
Azrujabir bin Rejab Unit Perancangan Dan Seksyen Pembangunan Modal Insan Perancangan / Pembangunan Komoditi azrujabir@doa.gov.my 04-9384466
Shahila bt Abd.Aziz Penolong Pegawai Pertanian IAT Industri Asas Tani shaheila@doa.gov.my 04-9384466
Hj Ahmad Puat bin Mat Kassim Penolong Pegawai Pertanian Buah buahan Dan Latihan Latihan ahmadpuat@doa.gov.my 04-9384466
Shaheila Binti Abd Aziz Penolong Pegawai Pertanian Projek Khas/PRO Jabatan Projek Khas shaheila@doa.gov.my 04-9384466
Hj Ahmad Puat bin Mat Kassim Penolong Pegawai Pertanian Buah Buahan Hortikultur ahmadpuat@doa.gov.my 04-9384466
Mohd Jesri bin Saad Penolong Pegawai Pertanian Perangkaan,Pemantauan,Penilaian DanTeknologi Maklumat Teknologi Maklumat jesri@doa.gov.my 04-9384466
Muhammed Zainie bin Harun Penolong Pegawai Pertanian Sayur,Cendawan Dan Pertanian Bandar Unit Perangkaan zaine@doa.gov.my 04-9384466
Tn Hj Kamaruddin bin Malek Penolong Pegawai Pertanian Komunikasi Dan Pusat Sumber Komunikasi perlis@doa.gov.my 04-9384466
Zairi bin Kamaruddin Penolong Pegawai Pertanian Taman Anggur ,Pusat Pertanian Bukit Bintang Kuasausaha Taman Anggur zairi@doa.gov.my 04-9384466
Mohammad Hafiz bin Ahmad Zaini Penolong Pegawai Pertanian Titi Tinggi Agen Pengembangan Kawasan hafiz@doa.gov.my 04-9384466
Nur Shafiqah binti Abu Bakar Penolong Pegawai Pertanian Padang Siding Agen Pengembangan Kawasan shafiqah@doa.gov.my 04-9384466
Faridah binti Nordin Penolong Pegawai Pertanian Pengembangan & Pembangunan Daerah Agen Pengembangan Kawasan faridahn@doa.gov.my 04-9381376
Mohd. Azran bin Abdullah Penolong Pegawai Pertanian Pengembangan & Pembangunan Daerah Agen Pengembangan Kawasan azran@doa.gov.my 04-9384466