Carian Direktori

Nama Pegawai Unit   Reset


Name Position Unit Email Phone
Encik Zulkefli Amin Bin Mat Jusoh @ Yusof Pengarah Pertanian Negeri Perlis Pejabat Pengarah zulkipeli@doa.gov.my 04-9384466
Puan Bazilah Binti Jalil Timbalan Pengarah Pertanian Negeri Perlis(Pembangunan) Pejabat Pengarah bazilah@doa.gov.my 04-9384466
Encik Low Wei Han Timbalan Pengarah Pertanian Operasi Pejabat Pengarah lwhan@doa.gov.my 04-9384466
Sharifah Azzuwani binti Syed Intan Pegawai Pertanian Holtikultur Hortikultur azzuwani@doa.gov.my 04-9384466
Marzia binti Mat Zain Pegawai Pertanian Biosekuriti Dan Tumbuhan Pengawasan / Peramalan marziamz@doa.gov.my 04-9384466
Roma Ahmaja bin Abu Bakar Pegawai Pertanian PTIF PTIF roma@doa.gov.my 04-9384466
Mohd Nizam b Abd Aziz Pegawai Pertanian Daerah Pegawai Pertanian Daerah 1 mdnizam@doa.gov.my 04-9384466
Nasrul Akram Othman Ketua Seksyen Pemantauan , Penilaian Dan Teknologi Maklumat Pemantauan dan Gis nasrul@doa.gov.my 04-9384466
Azrujabir bin Rejab Unit Perancangan Perancangan / Pembangunan Komoditi azrujabir@doa.gov.my 04-9384466
Shahila bt Abd.Aziz Penolong Pegawai Pertanian Daerah Industri Asas Tani shaheila@doa.gov.my 04-9384466
Mohd Jesri bin Saad Penolong Pegawai Pertanian Perangkaan,Pemantauan,Penilaian DanTeknologi Maklumat Teknologi Maklumat jesri@doa.gov.my 04-9384466
Tn Hj Kamaruddin bin Malek Ketua Seksyen Pembangunan Modal Insan Komunikasi perlis@doa.gov.my 04-9384466
Zairi bin Kamaruddin Penolong Pegawai Pertanian Projek Khas Pusat Agro teknologi zairi@doa.gov.my 04-9384466
Mohammad Hafiz bin Ahmad Zaini Penolong Pegawai Pertanian Titi Tinggi Agen Pengembangan Tanaman hafiz@doa.gov.my 04-9384466
Nur Shafiqah binti Abu Bakar Penolong Pegawai Pertanian Padang Siding Agen Pengembangan Tanaman shafiqah@doa.gov.my 04-9384466
Faridah binti Nordin Penolong Pegawai Pertanian STL dan Pertanian Bandar Agen Pengembangan Tanaman faridahn@doa.gov.my 04-9381376
Mohd. Azran bin Abdullah Penolong Pegawai Pertanian Pengembangan & Pembangunan Daerah Agen Pengembangan Tanaman azran@doa.gov.my 04-9384466
Yudy Hemzan bin Mustaffa Penolong Pegawai Pertanian Kompleks Pertanian Bukit Temiang Pusat Agro teknologi yudy@doa.gov.my 04-9381376
Desni binti Desa Penolong Pegawai Pertanian Mata Ayer Agen Pengembangan Tanaman desni@doa.gov.my 04-9381376
Suriani binti Najmin Penolong Pegawai Pertanian Bintong Agen Pengembangan Tanaman surianin@doa.gov.my 04-9384466